top of page

Apie Soltus ir verslo analitiką

Soltus, UAB yra analitikos technologijų įmonė, turinti daugiau nei 14 metų analitikos diegimo patirtį. Mes diegiame Microsoft verslo analitikos sprendimus, kuriuos įgalina Microsoft Azure duomenų platforma (Azure SQL, Azure Data Lake, Azure Data Factory, Azure Synapse Analytics) ir Power BI.

Simas Baranauskas | Verslo analitika | Soltus

Mūsų istorija

Soltus, UAB įmonė buvo įkurta 2008 metais. Nuo pat įkūrimo iki dabar pagrindinė įmonės veikla yra verslo analitikos sprendimų diegimas.

 

Veiklos pradžioje pagrindinis diegiamas įrankis buvo Microsoft OLAP kubai. Analizuojant įgyvendintus projektus supratome, kad Excel kaip OLAP verslo analitikos galutinių vartotojų aplinka nebeatitinka šiuolaikinių vartotojų aplinkai keliamų reikalavimų, todėl buvo nuspręsta įsisavinti ir pasiūlyti klientams Qlik Sense įrankį.

Nuo 2016 metų pradėjome diegti ir Microsoft Power BI įrankį. Įmonėms, kurios jau naudoja OLAP kubus, tai lengvai suprantamas ir įsisavinamas įrankis. Duomenų modeliai pagrįsti tais pačiais principais ir yra daug panašumo su Excel aplinka ar Pivot lentelėmis. Taip pat tai vienas ekonomiškiausių analitikos įrankių rinkoje šiuo metu. Įrankio paklausa buvo tokia didelė, kad šiuo metu nebediegiame jokio kito įrankio. Apie mūsų siūlomus analitikos sprendimus daugiau informacijos rasite čia.

Soltus, UAB yra įgyvendinusi daugiau nei 50 įvairaus dydžio analitikos projektų. Didžiausi projektai truko daugiau nei kelis metus, tačiau vykdėme ir daug keleto mėnesių trukmės projektų. Šaltiniai duomenų analizei naudojami patys įvairiausi - Navision (Dynamics 365 Business Central), Axapta, Open ERP, Skaita, Rivile, Labbis, Microsoft CRM, Pragma, Agnum, 1C, Equinox ir daug kitų. 

Mūsų misija - padėti organizacijoms keistis kūrybiškai taikant modernius duomenų apdorojimo sprendimus.

bottom of page