Business Meeting

Individualus Microsoft analitikos diegimas

Individualus analitikos diegimas paprastai susideda iš šių etapų/darbų:

  • Duomenų surinkimas iš visų šaltinių į duomenų sandėlį. Dažnai įmonės naudoja ne vieną sistemą. Kai kurios sistemos naudojamos kaip paslauga ir duomenis surinkti galima tik per API ar web services integracijas. Kai duomenų kiekiai dideli surenkami tik nauji duomenys, kad neapkrauti per daug pirminių sistemų.

  • Duomenų sujungimas, transformacijos, statistikų paruošimas ir apdorojimą įvairiais algoritmais. Tam naudojami tiek dirbtinio intelekto algoritmai (segmentavimas, prognozės) tiek tiesiog statistiniai skaičiavimai. Kai kurie algoritmai ir skaičiavimai reikalauja laiko ir resursų, pvz. atsargų senėjimo statistika padieniui (už kokią sumą atsargų buvo sandėlyje seniau nei 60 dienų metų bėgyje). Tokius skaičiavimus norisi daryti vieną kartą ir neperskaičiuoti visko kas naktį iš naujo.

  • Jūsų organizacijos duomenų modelių paruošimas. Tai pagrindinių Jūsų įmonės duomenų (Master Data), visų reikalingų skaičiuojamų rodiklių, pjūvių, ryšių tarp duomenų, analizė ir paruošimas. 

  • Ataskaitų/vizualizacijų paruošimas. Spendimo vizualizacijų paruošimas, atliekamas Agile iteraciniu metodu, naudotojų vizualizacijas (dashboards) etapais pritaikant prie keliamų verslo klausimų ir kliento poreikių. Atlikus šį etapą naudotojai gali pradėti naudotis verslo analitika.

Iškilo klausimų? Susisiekime: +370 618 59878, simas.baranauskas@soltus.lt.