top of page
image.png
image.png

2024 m. balandžio 11 d.

Pranešimas Spaudai

Vilnius

Jungiasi „Infotrust“ ir „Soltus“ sukurdamos naujas duomenų valdymo galimybes analitikos klientams

Susijungimas sutvirtina Soltus, UAB ir Infotrust, UAB pajėgas plėsti duomenų valdymo platformų diegimo praktikas Šiaurės šalių regiono klientams.


„Infotrust“ Baltijos šalių rinkoje yra žinoma kaip patyrusi duomenų analitikos konsultacijų ir paslaugų teikėja, „Soltus“ reputaciją yra pelniusi duomenų valdymo paslaugų srityje. Šių įmonių susijungimas sustiprins „Infotrust“ duomenų valdymo komandą, taikant klientų augančius poreikius tenkinančias duomenų inžinerijos paslaugas.


„Soltus“ ir „Infotrust“ jungimosi procesą pradėjo 2023 metų rudenį, teisinis įmonių susijungimo procesas buvo baigtas 2024 m. balandžio 8 d. Po susijungimo “Infotrust” ir “Soltus” veikia kaip viena komanda “Infotrust” vardu ir yra įsikūrusi biuruose Vilniuje, Kaune ir Rygoje.


Simas Baranauskas, „Soltus“ vadovas: „Infotrust“ ir „Soltus“ susijungimas sukuria dar stipresnį pasiūlymą rinkai – duomenų valdymo ir duomenų analitikos gerųjų praktikų sinergiją, kurią užtikrina suvienytos dešimtmečių patirtį industrijoje turinčių duomenų valdymo ir duomenų analitikos profesionalų pajėgos. Technologijų ir patyrusių komandų integravimas leis mūsų klientams įdarbinti duomenis realiuoju laiku, išnaudojant visas modernių duomenų platformų, gebančių prisitaikyti prie didžiausių analitikos darbo krūvių dabar ir ateityje, galimybes.”


Ramūnas Mazeliauskas, „Infotrust“ vadovas: „Infotrust“ ir „Soltus“ yra žinomi žaidėjai Baltijos šalių verslo duomenų analitikos rinkoje: pastarąjį dešimtmetį bendradarbiavome, kartais – konkuravome, tačiau visada patikimai dirbome klientams, padėdami veiksmingai “įdarbinti” duomenis. Augant duomenų analitikos reikalavimams, stipriname savo pajėgas projektuoti ir diegti klientams tokius moderniosios analitikos pamatus, kurie būtų nepajudinami artėjančioje masinio duomenų naudojimo eroje, plačiai pritaikant dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi galimybes. Šiuolaikinės duomenų analitikos kūrimo kelyje bendradarbiaujame su partneriais, pasaulyje pripažintais duomenų debesijos technologijų tiekėjais, kaip „Snowflake“, „Qlik“ „Microsoft“.


***
Apie UAB „Soltus“:


UAB „Soltus“ buvo įkurta 2008 metais. Nuo pat įkūrimo įmonės misija buvo padėti organizacijoms keistis kūrybiškai taikant modernius debesų kompiuterijos duomenų apdorojimo sprendimus. Per 16-ką veiklos metų „Soltus“ yra įgyvendinusi daugiau nei 50 projektų, kuriuos įgalina „Microsoft Azure“ duomenų platforma, įskaitant „Azure Data Lake“, „Azure Data Factory“, „Azure Synapse Analytics“ ir „Microsoft Power BI“.


Apie UAB „Infotrust“:


Nuo 2005 m. „Infotrust“ komanda teikia verslo duomenų analitikos paslaugas ir sprendimus, veikiančius patikimai ir itin gretai, vadovaudamasi unikalia ir patikrinta projektų diegimo metodika, skatinančia didelių organizacijų verslo analitikų bendruomenes ne tik naudotis duomenų analitika kasdien priimant sprendimus, bet ir toliau ją plėtoti bei vystyti. „Infotrust“ veikia kaip „Qlik Master Reseller“ partneris Baltijos šalyse ir pastaruoju metu plečia paslaugas į Šiaurės regiono šalis.

 

Daugiau informacijos:
Ramūnas Mazeliauskas, UAB „Infotrust“ vadovas: + 370 698 11420, vilnius@theinfotrust.com.
Simas Baranauskas, UAB „Soltus“ direktorius + 370 618 59 878.


 

bottom of page