+370 618 59878

Ukmergės g. 251
Vilnius, 
Lithuania

©2019 by Soltus. 

Apie Soltus

Soltus, UAB įkurta 2008 metais. Nuo pat įkūrimo iki dabar pagrindinė įmonės veikla yra analitikos sprendimų diegimas.

Veiklos pradžioje pagrindinis diegiamas analitikos įrankis buvo Microsoft OLAP kubai. Ir šiandien galim pasiūlyti efektyvias OLAP kubų priežiūros ar migravimo paslaugas.

 

Analizuojant įgyvendintus projektus supratome, kad Excel kaip OLAP analitikos galutinių vartotojų aplinka nebeatitinka šiuolaikinių  vartotojų aplinkai keliamų reikalavimų. Todėl buvo nuspręsta įsisavinti ir pasiūlyti klientams Qlik Sense įrankį. Tai ir šiandien įrankis lengviausiai perprantamas galutiniams vartotojams ir patogiausias naudojimui.

Nuo 2016 metų panaudodami OLAP patirtį pradėjome diegti ir Microsoft Power BI įrankį. Įmonėms, kurios jau naudoja OLAP kubus tai lengvai suprantamas ir įsisavinamas įrankis. Duomenų modeliai pagrįsti tais pačiais principais ir yra daug panašumo su Excel aplinka ar Pivot lentelėmis. Taip pat tai vienas ekonomiškiausių analitikos įrankių rinkoje šiuo metu.

Soltus, UAB yra įgyvendinusi daugiau nei 30 įvairaus dydžio projektų.  Didžiausi projektai truko daugiau nei kelis metus. Tačiau vykdėme ir daug keleto mėnesių trukmės projektų. Šaltiniai duomenų analizei buvo naudojami patys įvairiausi - Navision, Axapta, Open ERP, Skaita, Rivilė, Labbis, Microsoft CRM, Pragma, Agnum, 1C, Equinox ir daug kitų. 

Mūsų misija - panaudoti sukauptą patirtį vystant analitikos sprendimus ir metodikas, kad galėtume pasiūlyti savo klientams efektyvius, praktikoje patikrintus ir naudą nešančius sprendimus bei jų diegimą.