blank

Qlik produktai

Qlik Tech yra in-memory analitikos vienas iš pradininkų ir neabejotinai vienas iš pasaulinių lyderių.
 

logo qlikVisi QlikTM produktai labai stipriai orientuoti į vartotojo apliką ir vizualizacijas. Tokie sprendimai leidžia duomenis analizuoti intuityviai ir nereikalauja jokių specialių įgudžių.

Qlik Tech šiuo metu siūlo 2 produktus Qlik View ir Qlik Sense. Qlik View tai daugelį metų vystytas produktas pagrįstas windows form technologija, t.y. vartotojo aplinka labai panaši į kitas windows programas. Qlik Sense tai naujas produktas pagrįstas web technologijomis kur vartotojo aplinka labiau panaši į web puslapį nei į standartinę windows programą. Technologiškai viduje abu produktai beveik identiški, abu naudoja in-memory technologiją ir duomenų naujinimo galimybės vienodos.

Soltus šiuo metu beveik visus naujus diegimus daro naudojant Qlik Sense produktą nes:

  • Mažesni „įėjimo“ kaštai. Pirmi 5 vartotojai plius serveris Qlik Sense atveju kainuoja 3700 eurų, Qlik View atveju daugiau nei 11 000 eurų.
  • Lengvesnis savarankiškas vizualizacijų vystymas. Beveik visos analizės vitrinos vystomos elementariu „Drag and drop“ principu be jokių programavimo įgudžių.
  • Qlik Sense desktop pilno funkcionalumo produkto versija yra nemokama. Jos pagalba galima prieš įsigyjant pilnas licencijas išsibandyti produktą ar pasiruošti sprendimo prototipą.

Qlik Sense server

Pajėgumai.
Qlik Sense server gali naudoti jau ne asmeninio kompiuterio, o serverio pajėgumus. Tai reiškia, kad analizuojamų duomenų kiekį riboja tik serverio pajėgumai.

Vartotojų teisių valdymas.
Qlik Sense serveris leidžia pilnai valdyti varotojų teises, t.y. nustatyti kokie vartotojai gali matyti kokius duomenis, seti kada jie buvo prisijungę, kokius duomenis ar analizės vitrinas naudojo ir pan.

Automatizuotos užduotys.
Automatinis duomenų naujinimas tuomet, kai verslo valdymo sistemos laisviausios – naktį.

Qlik Sense Server
DMC Firewall is a Joomla Security extension!